Захист права на інформацію про наповнення бюджету за рахунок податку (плати) за оренду комунальної землі

Захар Унич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документи законодавчого (розпорядчого) характеру, що надають підстави розпоряднику інформації - Державній податковій службі України відмовляти запитувачам інформації в наданні інформації про розміри сплаченої користувачами орендної плати за
користування земельними ділянками комунальної власності (копії запитів та відповідей: https://dostup.pravda.com.ua/request/spl...).

2. Копії роз"яснень (правових позицій) державних органів влади щодо правомірності перерахованих дій Державної податкової служби України, в разі відсутності, зазначених в п.1 запиту документів.

З повагою,

Захар Унич

Hotline, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

[Subject only] FW: Інформаційний запит - Захист права на інформацію про наповнення бюджету за рахунок податку (плати) за оренду комунальної землі

показати цитоване

Захар Унич залишив коментар ()

Представництво Уповноваженого з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації не надало запитуваної інформації та надіслало лише Порядок подання звернень. Таким чином ця інституція належно не виконує покладені обов'язки із захисту прав та контролю дотримання права на доступ до публічної інформації.