Займані та вакантні посади

Доброго дня!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 611 від 9 серпня 1993 року, до комерційної таємниці не відноситься: установчі документи, документи, що дозволяють займатися підприємницькою чи господарською діяльністю та її окремими видами, інформація за всіма встановленими формами державної звітності; документи про оплату податків і обов’язкових платежів; відомості про чисельність і склад працюючих, їхню заробітну плату в цілому та за професіями й посадами, а також про наявність вільних робочих місць; документи про платоспроможність та інші відомості, що відповідно до чинного законодавства підлягають оголошенню.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію щодо кількості займаних та вакантних посад у центральному апараті АТ "Укрзалізниця" на день подачі запиту.

У разі надання не повної відповіді, рішення буде оскарженно відповідно до ст. 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ