Заявки

Ольга Перетятько

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Згідно з Договором №04 про закупівлю послуг від 30 січня 2019 року між комунальним підприємством "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" та ФОП Василенко Сергій Володимирович, розділ ІІ, п. 2.4. "Виконавець надає Послуги відповідно до отриманих ним письмових заявок Замовника (одержаних в тому числі з електронної пошти відповідальних осіб Замовника) із зазначеними Замовником конкретними умовами та строками виконання завдань (далі - Заявка).
Прошу надати всі письмові заявки (одержаних в тому числі з електронної пошти відповідальних осіб Замовника) які були направлені виконавцю згідно з договором №04 про закупівлю послуг від 30 січня 2019 року між комунальним підприємством "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" та ФОП Василенко Сергій Володимирович.

З повагою,

Ольга Перетятько