заява

Генеральній прокуратурі України
01011, м. Київ, вул. Різницька 13/15

Прокуратура Черкаської області
м.Черкаси бульвар Шевченка, 286

Прокуратура м. Звенигородки
20200 м.Звенигородка вул. Софіі Терещенко,40

Национальное Антикорупционое биро Украины
ул.Васеля Сурикова 3

Звенигородський РВ УМВС України в Черкаській області
Черкаска обл., Звенигородка, вул. Пролетарська, 50

Добровольского Олександра Семеновича
вул.Ацмаут60/12 ,м.Мегдаль а Ємик, Ізраиль

Заява
про поважнисть причин не прибуття за виклеком
та проведення процесуальних дій за місцем мого проживання

Мій адвокат Бабенко Руслан Володимирович неоднократно в своих листах інформував сличі органи де я знаходюсь . Прошу звернути увагу, що на численні звернення проокуратурою не вживаються жодноі діі, факти на які вказуе сторона захисту не перевиряють і ігнорують цим самим позбавляє мене констуційніх прав на захист (Стаття 59. Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.). Та Звенигородська прокуратура забула ще одну статю констетуціі (Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.) Що касаеться суду постанова суду від 25.04.2008р невиконано та ігнорованно.

виитяг з рішення суду

постановив:
Клопотання адвоката Евтушенко А.В. пронаправлення кримінальноі справи прокурору на додаткове розслідування - задовольнити.

Направити кримінальну справу про обвинувачення Добровольского А.С. за ст. 191 ч.4 КК Уккраіни прокурору для проведення додаткового розслідування в ході якого встан встановити правомірнисть дій по збору коштів з осіб які підключаються до газопроводу;
визначити коло осіб, які потерпили від дій Добровольського А.С., яка шкода кожному з них була завдана ; надати розрахунок такоі шкоди і виходячи з цього кваліфікувати діі Добровольського А.С.
Для виконання цого рішення я не потрібний, а рішення невиконане, а как виконання глловного закону констетуции (Стаття 129-1. Суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов'язковим до виконання.).
У зв"язку з рядом обставин, які будуть наведені нижче, на даний час я не маю можливості прибути в Украіну та з"явитися за Вашим викликом, тому у відповідності з положенням пунтів 4,7,8 ч.1 ст.138 КПК Украіни прошу Вважати поважними причини мого неприбуття на виклики слидства.
З причин, про які я повідомляв правохоронним органам Украіни які були игноровані
я вимушений перебувати на територіі Ізраиля, де протягом останьго часу я постійно проживаю за адресую, яку правохоронні органам відомо було з первоі хвилини мого виізду в Ізраиль.
Так, до мого вимушеного виізду з Украіни, невідомими особам, писля винисення рвшеня суду яке я наводив ранише, на мене було вчинено напад вимаганням давати мною ті покази які потрібні слідству при відмові мене попередили, що слідуюча зустріч буде на позбавлення мене життя.Після таких дій я вимушений був терміново покинути Украіну. Це підтвержуеться тим, що слидством на даній час не бажае спилкуваться та братиу мене свідченя.На багаторазові звернення адвоката на проведення слидчих дий прокуратура ухиляеться від виконання своих прямих обовязкив мотивуя ,що справа приостановлена и, що я знаходюсь у рошуку.
Крім того відповідно до наявності інформаціі де я знаходюсь органами досудового розслідування не вжито жодних заходив з власноі ініцативи, спрямованих на рослідування кримінальноі справи №0710700037.
Проте, кримінальне провадження містить безліч доказів, які вказують на непричетність мене до указаних фактів, проте, в супереч вимог п. 4 ч. 1 ст. 91 КПК України прокурор ухиляється від дослідження та встановлення саме тих обставин, які вказують на відсутність підстав для притягнення до кримінальної відповідальності.
В обвинувальному висновку від 02.08.2007, присутні документи які не відносяться до мене
Отже, прошу провести перевірку та встановити:
Чому матеріали провадження містять ясно підроблені документи?
Яким чином підприємство діяльність якого офіційно припинена може існувати?
Чому слідство у кримінальному провадженні не проводиться, слідчі дії не здійснюються?
Звенигородська прокуратура ухиляться від належного виконання в частині дотримання законодавства Украіни з метою затягування досудового розслідування у кримінальному провадженні №071070037 та приховуваня істенних виновних в розкраданні коштів членів кооперативу так и державних які були витрачені на будивництво газавоі мережи, а це працівники Звенигородскоі прокуратури яки проживали на тереторіі де будувалась мережа також и працівник правохороних органив який працює в Звенигородський РВ УМВС України в Черкаській області.
Вищевказана бездіяльність правохоронних органів Украіни є додатковим підтверженням незгоди проведення допиту режимі відеоконференції ,що неоднократно було придложенно моім адвокатом.Чим самим підвержуеться не виконання законив Украіни , а саме :
Стаття 232. Проведення допиту, впізнання у режимі відеоконференції під час досудового розслідування
1. Допит осіб, впізнання осіб чи речей під час досудового розслідування можуть бути проведені у режимі відеоконференції при трансляції з іншого приміщення (дистанційне досудове розслідування) у випадках:
4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності досудового розслідування;

Мій скайп: dd0066

11. Слідчий, прокурор з метою забезпечення оперативності кримінального провадження має право провести у режимі відео- або телефонної конференції опитування особи, яка через знаходження у віддаленому від місця проведення досудового розслідування місці, хворобу, зайнятість або з інших причин не може без зайвих труднощів вчасно прибути до слідчого, прокурора.
За результатами опитування, проведеного у режимі відео- або телефонної конференції, слідчий, прокурор складає рапорт, у якому зазначає дату та час опитування, дані про особу опитуваного, ідентифікаційні ознаки засобу зв'язку, що використовувався опитуваним, а також обставини, які були ним повідомлені. За необхідності опитування фіксується за допомогою технічних засобів аудіо- чи відеозапису.
Слідчий, прокурор зобов'язаний вжити заходів з метою встановлення особи опитуваного у режимі відео- або телефонної конференції та зазначити в рапорті, яким чином була підтверджена особа опитуваного.

У разі необхідності отримання показань від опитаних осіб слідчий, прокурор проводить їх допит.

Мій телефон +972543510828

Одже, зазначені вище обставини об"єкттивно підтвержують наявність поважних причин мого неприбуття за Вашими викликами. Водночас, на даний час відсутні жодні перешкоди для проведення слідчих і процесуальних дій з моєю участю за місцем мого постійного прожевання на тереторіі Ізраіля.
Крім того Ви можете особисто прибути за місцем мого прожевання яке Вам відомо для отримання від мене показань та проведення інших процесуальних дій.При цьму, прошу Вас врахувати наявнисть у мене бажання співпрацювати зі слідством та повідомити про всі дійсні обставини справи, для проведення всебічного і неупередженого розслідування.
Також, прошу Вас при розслідуванні даного кримінального провадження керуватись виключенно нормами закону.

З повагою , А.С Добровольский