Загальний річний та середній щоденний пасажирообіг вокзалу станції Миронівка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний річний пасажирообіг вокзалу станції Миронівка Південно-Західної залізниці (загальна річна кількість пасажирів, що користуються послугами вокзалу).

2. Середній щоденний пасажирообіг вокзалу станції Миронівка Південно-Західної залізниці (середня щоденна кількість пасажирів, що користуються послугами вокзалу).

З повагою,

Max

Доброго дня!
Повідомляю, що порушення термінів розгляду інформаційних запитів громадян зумовлює адміністративну відповідальність, передбачену ст.212-3 КУпАП.

Витяг зі ст.212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Max

Ромашко, Укрзалізниця

1 Attachment