Заборона ввозу на територію України книг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

За повідомленням ДФС у Кіровоградській області http://kr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/... в Україну для ввозу на територію України було заборонено ряд книг.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яким державни органом виносилося рішення про заборону ввезення цих книг.
- на підставі якого документу було винесене це рішення?
- надати копію цього документу.

З повагою,

ГО Центр UA

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Громадська організація «Центр UA»
[FOI #5990 email]

За результатами опрацювання запиту від 11.08.2015, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до
§ 1 Регламенту Кабінету Міністрів України (далі – Регламент), затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є вищим органом у системі органів виконавчої влади, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Положенням про Державну фіскальну службу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 21.05.2014 № 236, визначено, що ДФС є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державної митної справи. Крім того, ДФС відповідно до покладених на неї завдань забезпечує застосування митних режимів, здійснення митного контролю та митного оформлення товарів.
Разом з тим, відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 17.08.2015 за № 13983/0/2-15 надіслано до ДФС для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
-------------------------------------------------------------------
Це повідомлення було надіслане через сайт "Доступ до Правди", призначення якого - надання можливості громадянам надсилати запити про публічну інформацію з подальшою публікацією цих запитів та відповідей на них
-------------------------------------------------------------------

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

2 Attachments