Заборона на продаж алкоголю в нічний час в м. Лубни

Артем Гордєєв

Добрий день!
Законом України "Про доступ до публічної інформації" визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
Статтею 19 зазначеного Закону визначені наступні вимоги : "Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Письмовий запит подається в довільній формі.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
чи встановлена в м. Лубни заборона для суб'єктів господарювання на продаж алкогольних напоїв в нічний час? Якщо так, то з якої по яку годину. Прохання в такому разі надати копію документу, якою встановлена така заборона на продаж (рішення міської ради).
З повагою,
Артем Гордєєв
067 405 74 73

Лубенська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Артем Гордєєв

Доброго дня!
У відповіді ви вказали, що копія рішення додається, але копія рішення відсутня. Прохання додати копію такого рішення

З повагою,

Артем Гордєєв

Лубенська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Лубенська міська рада

1 Attachment

Артем Гордєєв писал 2021-11-05 14:53:

показати цитоване