Заборона дискримінації до примусової вакцинації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Хабло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Хабло

Доброго дня!

Шановна Людмила Леонтіївна!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Чи погоджено з Вами Наказ від 04.10.2021 № 2153, Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням [Держ. реєстр. від 07.10.2021 №1306/36928]
2) Чи були Вами висунуті зауваження/пропозиції до тексту наказу?
3) Чи було усунуто працівниками міністерства охорони здоров'я Ваші зауваження/пропозиції (якщо такі надавались)?
4) Чи має право міністерство юстиції включати наказ МОН до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та надання інформації, якщо проект наказу не підтримується уповноваженним з прав людини

З повагою,

Олександр Хабло

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 AttachmentУповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Олександр Хабло

Доброго дня!

Я подавав запит до уповноваженної з прав людини. Чому я отримую відповідь від іншого розпорядника інформації, до якого довіри у мене зовсім не має?

З засобів массової інформації я дізнався, що пані Денисова відреагувала на злочинний наказ від 04.10.2021 № 2153, Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням [Держ. реєстр. від 07.10.2021 №1306/36928].

Мені необхідно висновок саме уповноваженної з прав людини! А не злочинців, які займаються круговою порукою. Ці данні потрібні для передачі документів в Нюрберг.

Лист мінюсту, в якому зазначають що пройдено цілий ряд міжнародних експертиз, для мене не показник. Тому що точно знаю що порушені норми ряду міжнародних договорів. Зокрема Резолюції № 2361 (2021) «Вакцини проти Covid-19: етичні, юридичні та практичні міркування», основними тезами якої стало:

п.7.3.1 забезпечити, щоб громадяни були поінформовані про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не зазнає політичного, соціального чи іншого тиску на вакцинацію, якщо вони цього не хочуть.
п. 7.3.2 забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації у зв’язку з тим, що він/вона не був вакцинований, через можливі ризики для здоров’я або не бажає вакцинуватися;
п.7.5.2 використовувати свідоцтва про вакцинацію виключно за призначенням для моніторингу ефективності вакцини, потенціальних побічних ефектів та небажаних явищ.

Крім того наказ підписаний не уповноваженною особою - заструпником міністра охорони здоров'я, який не має на сьогоднішній день підписувати накази МОЗ. Він не наділений таким правом. Тому чекаю відповіді від Уповноваженної Верховної Ради - Людмили Денисової.

З повагою,

Олександр Хабло

Чернега Олексій залишив коментар ()

Кругова порука - безмежна, як і брехня, яка не обмеженя рамками правди.

Чернега Олексій залишив коментар ()

Мабудь запит обробляє розпорядник інформації, а звернення повинна - уповноважена.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 AttachmentУповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

Олександр Хабло

Доброго дня!
Ну це просто феєрично. Як працюють наші органи державної влади. Подаєш запит до одного органу (розпорядника інформації), відповідає зовсім інший.

У мене на руках є позиція за ел. підписом Уповноваженної верховної Ради з прав людини, що проект наказу МОЗ "Про затвердження переліку професій, виробництв, організацій працівники яких підлягають обовязковим профілактичним щепленням" - нею НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯ. І це не дивно, тому що було прийнято Резолюцію Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), учасником якої є Україна, від 27 січня 2021 року.
https://pace.coe.int/en/files/29004/html
Важливі пункти 7.3.1. та 7.3.2 такого змісту:
Забезпечити, щоб громадяни були проінформовані про те, що вакцинація не є обов'язковою і що ніхто не зазнає політичного, соціального чи іншого тиску з метою зробити собі вакцинацію, якщо вони не хочуть робити це самі.
Гарантувати, що ніхто не піддається дискримінації за те, що він не був вакцинований через можливі ризики для здоров'я або небажання пройти вакцинацію.

І коли замість уповноваженної Уповноваженної верховної Ради з прав людини, відповідає інший розпорядник інформації, який намагається скрити, або перекрутити наявну інформацію, то тут явно просліджуюються елементи кримінального правопорушення вчиненого слугами народу (не плутати з назвою партії). Тому повторно нагадаю, що хочу отримати відповідь саме від Уповноваженного Верховної Ради з прав людини. А не від працівників злочинного міністерства Малюски (до цього міністерства в мене довіри не має).

З повагою,

Олександр Хабло

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment