Заборгованість з пенсійних виплат за рішеннями суду.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Oleksandr, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
В зв'язку зі втратою чинності Постанови КМУ #649 від 22.08.18р., що регулювали порядок погашення заборгованості з виплати пенсій за рішеннями суду, прошу повідомити:
1. В якому порядку (якій черговості) здіснюється погашення заборгованості з виплати пенсій за рішеннями суду після втрати чинності Постанови КМУ 649?
2.За який період надходження судових рішень, що набрали законної сили погашено заборгованість у 2020 році? На яку суму?
3.За який період надходження рішень суду, що набрали законної сили залишається непогашеної заборгованість? На яку суму? Скільком особам?
4.Яка сума передбачена в бюджеті пенсійного фонду (окремій бюджетний програмі) на 2021 рік для погашення заборгованості з виплати пенсій за рішеннями суду?

З повагою,

Oleksandr

Пенсійний фонд України

1 Attachment

--
Увага!
За цією адресою електронної пошти прийняття звернень не передбачено.

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]