Забезпечення учнів 2-х класів Софіївсько Борщагівського НВК підручниками (2020-2021 навч.рік)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Черняк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Черняк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи відомо районному управлінню освіти Києво-Святошинського району м.Києва про стабільне щорічне збільшення контингенту учнів у Софіївсько Борщагівському НВК? Чи проводяться розрахунки даного збільшення для прогнозування забезпечення учнів підручниками на новий навчальний рік?

2) Прошу надати інформацію про Стан забезпечення підручниками учнів другого класу Софіївсько Борщагівського НВК 2020-2021 року навчання.

3) Надати копію Запиту директора Софіївсько Борщагівського НВК про потребу (нестачу) посібників для других класів на 2020-2021 навчальний рік.

4) Вказати, чи є фактична нестача підручників для других класів у даній школі? (яка саме кількість підручників не вистачає і як буде вирішуватись ця проблема?)

5) В який термін учні 2-х класів Софіївсько Борщагівського НВК будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі?

6) Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача?

7) До яких установ слід звертатись в разі не надання дитині безкоштовних підручників у школі, що по суті являє собою порушення її права на отримання освіти, яка гарантується державою?

З повагою,

Андрій Черняк

Внутрішня політика,

2 Attachments

--
Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області