Забезпечення школи інфрачервоними термометрами

Анастасія Кримова

Доброго дня!

З огляду на стрімке поширення гострої респіраторної вірусної інфекції Sars-Cov-2 школи мають забезпечити безпечне середовище для учнів, зокрема, методом температурного скринінгу.

У Спеціалізованій школі №211 наявні наразі два інфрачервоні термометри - по одному на дві будівлі (початкової та старшої школи). У холодну пору року це спричинятиме черги дітей на вулиці, які мають чекати температурного скринінгу. Зокрема діти, які навчаються у початковій школі мають на морозі стояти у черзі та чекати вимірювання температури. Або ж батьки за власний кошт мають закуповувати термометри кожен на свій клас. Утім згідно із Постоновою МОЗ Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) від 06.09.2021 №10 відповідальність за організацію та виконання заходів покладається на засновника (власника) та керівника закладу освіти.

Тож на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи є норми, які регламентують кількість інфрачервоних термометрів на школу?

2. Чи планується у календарному 2021 році закупівля інфрачервоних термометрів для Спеціалізованої школи №211?

3. Якщо відповідних закупівель не заплановано, чи є в бюджеті кошти і чи можливо закупити додаткові інфрачервоні термометри для Спеціалізованої школи №211, аби забезпечити контроль за станом здоров'я дітей у навчальному закладі?

З повагою,

Анастасія Кримова

Оболонська районна державна адміністрація,

1 Attachment

³. ( - .)

,

426-72-01

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]