Забезпечення підручниками учнів 6 класів НВК № 138

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Угленко Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Угленко Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками 6-х класів КЗО НВК № 138 ДМР по всім предметам. Вказати, чи є фактична нестача підручників для 6-х класів у даній школі? (яка саме кількість підручників не вистачає і як буде вирішуватись ця проблема?)

2. Надати копію запиту директора навчального закладу НВК № 138 про потребу (недостачу) посібників для 6-х класів на 2020-2021 навчальний рік.

3. В який термін учні 6-х класів НВК № 138 будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі?

4. Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача, згідно чинному законодавству?

5. До яких установ слід звертатись в разі не надання дитині безкоштовних підручників у школі, що по суті являє собою порушення її права на отримання освіти, яка гарантується державою?

6. Якщо пропонують користуватися на уроках електронними підручниками, то чи забезпечить місцева влада дітей відповідними гаджетами?

З повагою,

Угленко Тетяна

Управління освіти ДГП,

1 Attachment

-- 
З повагою. Управління освіти департаменту гуманітарної політики.