Забезпечення осіб з порушеннями слуху слуховими апаратами

Юлія Ревенко

Доброго дня!

В місті мешкає багато людей з інвалідністю зі слуху, які потребують забезпечення слуховими апаратами. Постанова Кабміну передбачає, що забезпечувати технічними засобами людей з інвалідністю мають коштом державного та місцевого бюджетів, зокрема слуховими апаратами - 1 раз у 5 років.
Технічні характеристики слухових апаратів мають задовольняти потребам особи, що протезується.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка технічна характеристика і кількість слухових апаратів, які закуповуються у 2019 році коштом місцевого бюджету чи спонсорським коштом.
2. Яка технічна характеристика і кількість слухових апаратів, які закуповуються у 2020 році коштом місцевого бюджету чи спонсорським коштом.
3. Яка протреба у слухових апаратах в м. Кам'янське станом на 01.05.2020?
4. Яку модель слухового апарата закуповується згідно з п. 1 та 2, , якщо вона має такі технічні характеристики: ВУЗД (90 дБ) 1600 Гц = 130 дБ; повне посилення (50дБ) 1600 Гц = 70 дБ?
5. На якому етапі впровадження застосунку helsi.me, якщо люди з порушеннями слуху досі не можуть записатися дистанційно до вузьких фахівців (амб 5 ЦНПМСД 3).

З повагою,

Юлія Ревенко

Відділ охорони здоров'я ДМР,

2 Attachments