Забезпечення НУШ.

Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Про суму коштів освітньої субвенції, що отримано із Державного бюджету на придбання меблів, комп'ютерного та мультимедійного обладнання, дидактичних матеріалів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 237 від 04 квітня 2018 року "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” протягом 2018 року для загальноосвітніх закладів об'єднаних територіальних громад Херсонської області по кожній громаді окремо.

З повагою,

Ірина Анцифрова

Відділ Освіти Бехтерської с.р.,

1 Attachment

З повогою відділ освіти,культури,сім'ї ,молоді та спорту Бехтерської сільської ради

-- реклама -----------------------------------------------------------
Милі квартири чекають на милих господарів!
Чекають саме Вас! https://goo.gl/iptNm5

Департамент освіти, Херсонська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Тавричанська сільська рада,

1 Attachment

Підготувала: Провідний спеціаліст з фінансових питань Кононенко ТВ.

Херсонська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Шановний(а), , надсилаємо Вам:
А-1/18/02-17/700-04-633 Дата реєстрації: 15.08.2018

Короткий зміст:
Інформація про суму коштів освітньої субвенції, що отримано із Державного бюджету на придбання меблів, комп'ютерного та мультимедійного обладнання, дидактичних матеріалів відповідно до постанови кабінету Міністрів України №237 від 04.04.2018р. Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова школа"

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД. Не відповідайте на це повідомлення. Адреса, з якої воно відправлено, не перевіряється.