Забезпечення НУШ.

Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформація про суму коштів освітньої субвенції, що отримано із Державного бюджету на придбання меблів, комп'ютерного та мультимедійного обладнання, дидактичних матеріалів відповідно до постанови кабінету Міністрів України №237 від 04.04.2018р. Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" для закладів освіти Диканського району Полтавської області по кожному закладу окремо.
Прошу зазначити номер рішення Полтавської обласної ради щодо розподілу таких коштів та дату його прийняття.

2. Інформація про суму коштів, запланованих для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти Нова українська школа на придбання меблів, комп'ютерного та мультимедійного обладнання, дидактичних матеріалів у поточному 2019 році для закладів освіти Диканського району Полтавської області по кожному закладу окремо.

З повагою,

Ірина Анцифрова

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА, Полтавська обласна державна адміністрація

1 Attachment

³!

__________________________________________________
,

[email address]
.: (0532) 60-64-57
: (05322) 2-92-62
: (05322) 56-28-29

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]