Забезпечення Ліцею №171 «Лідер»

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія Валеріївна Морфлюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Вікторія Валеріївна Морфлюк

Доброго дня!

Запит адресовано в управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) копію «бюджетного запиту» (потреби) з розрахунками Києво-Печерського Ліцею №171 «Лідер» Печерського району м. Києва на 2019 рр за підписом керівника (директора) закладу.

2) копію кошторису видатків з розрахунками Києво-Печерського Ліцею №171 «Лідер» Печерського району м. Києва на 2018 рр.

3) детальну інформацію щодо придбаних матеріальних цінностей на побутові потреби, меблів, комп’ютерного обладнання та ін. за рахунок загального фонду бюджету для Києво-Печерського Ліцею №171 «Лідер» Печерського району м. Києва на 2018

4) інформацію про забезпечення організації доступу до всесвітньої мережі інтернет молодшої школи Києво-Печерського Ліцею №171 «Лідер» за адресою м. Київ, вул. Печерський спуск, 13 А, та повідомити кошторис видатків на забезпечення доступу до інтернету Києво-Печерського Ліцею №171 «Лідер».

5) Яке відношення до Києво-Печерського Ліцею №171 «Лідер» має благодійної організації ”ФДРОН” (21703154)? Чому щомісячно йде збір з учнів по 1000 грн, які потрібно перераховувати до благодійної організації ”ФДРОН” (21703154), власником якого є директор закладу.

Відповідь прошу надати по можливості у найкоротший термін для використання інформації на загальних батьківських зборах.

З повагою,
Вікторія Валеріївна

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

[ Email has no body, please see attachments ]