Забезпечення глюкагоном

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна Іванова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (сканкопії чіткі документів):

Забезпечення дітей з цукровим діабетом 1 типу щодо законопроекту #4042 всим необхідним для контролю рівня цукру в крові та моніторингу - коли буде забезпечення і діти отримають право на повноцінне життя?

Видача глюкагону через доступні ліки для купирования глікоглікемії важкого стану в домашніх умовах - чому не забезпечується і не видається глюкагон людям та дітям з цукровим діабетом 1 типу?

З повагою,

Яна Іванова

Inessa Ishchuk,

1 Attachment

У додатках Ви знайдете відповідь МОЗ на Ваш запит.

Доброго дня!

Дякую за відповідь щодо забезпечення інсуліном. Але на питання щодо прєкту 4042 так і не надали (забезпечення цілодобовим моніторингом цукру в крові в реальному часі та іншими засобами).
Також прошу надати відповідь щодо забезпечення ГЛЮКАГОНОМ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ З ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ 1 ТИПУ. ЯК , КОЛИ І ДЕ ЙОГО ОТРИМАТИ?

З повагою,

Яна Іванова