забезпечення дитсадка №38 м. Херсона

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію за навчальний рік 2018/2019р

1. Чи забезпечує міський бюджет дитячий садочок 38 необхідною канцелярією вихованців та вихователів, або чи фінансував ці потреби міський бюджет у повному обсязі?
2. Якщо ні, чи вказував садочок 38 у запиті про потреби у канцелярії?
3. Чи забезпечує міський бюджет дитячий садочок 38 питною водою або чи фінансує міський бюджет ці потреби у достатньому обсязі?
4. Якщо ні, чи вказував садочок 38 у запиті про такую потребу?
5. Чи забезпечує міський бюджет мийними/чистячими засобами дитячий садочок 38, або чи фінансує міський бюджет ці потреби у достатньому обсязі?
6. Якщо ні, чи вказував садочок 38 у запиті про такую потребу?
7. Яку сумму коштів вказував садочок 38 у запиті до бюджету на потреби поточного ремонту, та яка сумма фактично надана на ці потреби дитячому садочку? яка сумма коштів з бюджету на поточний ремонт була витрачена станом на час відповіді на запит?
8. Яку сумму коштів вказував садочок 38 у запиті до бюджету на закупівлю предметів довгострокового користування, та вкажіть бюджет, що був витрачений на закупівлю таких предметів станом на час написання віпдовіді на даний запит. прошу також вказати,на що був витрачений цей бюджет.

віподвідь прошу надати стосовно кожного пункту у електронному вигляди. Дякую.

З повагою,

Катерина

Від: Тукай В.А.
Херсонська міська рада

Посилання