Забезпечення дитсадка №26 м. Херсона

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи забезпечує міський бюджет дитячий садочок 26 необхідною канцелярією вихованців та вихователів, або чи фінансував ці потреби міський бюджет у повному обсязі?Якщо ні, чи вказував садочок 26 у запиті про потреби у канцелярії?
2. Чи забезпечує міський бюджет дитячий садочок 26 питною водою або чи фінансує міський бюджет ці потреби у достатньому обсязі? Якщо ні, чи вказував садочок 26 у запиті про такую потребу?
3. Чи забезпечує міський бюджет мийними/чистячими засобами дитячий садочок 26, або чи фінансує міський бюджет ці потреби у достатньому обсязі?Якщо ні, чи вказував садочок 26 у запиті про такую потребу?
4. Яку сумму коштів вказував садочок 26 у запиті до бюджету на потреби поточного ремонту, та яка сумма фактично надана на ці потреби дитячому садочку? яка сумма коштів з бюджету на поточний ремонт була витрачена станом на час відповіді на запит?
5. Яку сумму коштів вказував садочок 26 у запиті до бюджету на закупівлю предметів довгострокового користування, та вкажіть бюджет, що був витрачений на закупівлю таких предметів станом на час написання віпдовіді на даний запит. прошу також вказати,на що був витрачений цей бюджет.

6. Копію «Кошториси» дитячого садочку №26 за 2018-ий та 2019-ий роки (документ, у якому розписано, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування установи протягом календарного року);

7. Копію «Розрахунку до кошторису» дитячого садочку №26 за 2018-ий та 2019-ий роки (документ, у якому детально розписані напрямки витрат).

8. Копію «Бюджетного запиту» з розрахунками дитячого садочку №26 за 2018-ий та 2019-ий роки з підписом керівника установи.
віподвідь прошу надати стосовно кожного пункту у електронному вигляди. Дякую.

З повагою,

Юлія

Приймальна звернень, Херсонська міська рада

5 Attachments

Приймальна звернень, Херсонська міська рада

2 Attachments

Приймальна звернень, Херсонська міська рада

5 Attachments