Забезпечення дітей перших класів Шпитьківської ЗОШ згідно НУШ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кучеренко Марія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кучеренко Марія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Скільки коштів (у грн.) витрачено із субвенції на забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) з державного, обласного і районного бюджетів на забезпечення перших класів Шпитьківської ЗОШ?
2) Скільки коштів загалом (у грн.) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів Шпитьківської ЗОШ:
- на закупівлю меблів, а саме комплект учнівський одномісний з полицею антисколіозний з регулюванням по висоті ,
- змінні тематичні осередки (дошки/фліп-чарти/стенди для діаграм з ключовими ідеями);
- ігри (настільні ігри, інвентар для рухливих ігор);
- художньо-творчої діяльності (полички для зберігання приладдя та стенд для змінної виставки дитячих робіт);
- куточок живої природи для проведення дослідів (пророщування зерна, спостереження та догляд за рослинами, акваріум);
- відпочинку (з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами-пуфами, подушками з м’яким покриттям);
- дитяча класна бібліотечка;
- осередок вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, полиці/ящики, шафи для зберігання дидактичного матеріалу тощо).
- на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів Шпитьківської ЗОШ у забезпеченні загальної середньої освіти “Нова українська школа” (зазначте цифри за цими статтями витрат і терміни закупки та поставки)?

Доводимо до Вашого відома, що на 21.08.2019 р. в наших класах немає нічого взагалі, на всі запити приходять загальні відписки без відповідей на поставлені запитання.

Прошу ВАС надати інформацію у встановлений законодавством термін. Надсилаю повторний запит і у разі ненадання або надання неповної інформації, будемо оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Кучеренко Марія

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання