За хабарі і підробку документів -догана????

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павлюк Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павлюк Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

19.06.2014р.прокуратура м.Нововолинська повідомила за підписом заступником прокурора міста Юрія Сєчки у відповідь на «Запит на інформацію» від 12.06.2014 р. члена Міжнародного Товариства Прав Людини-Українська секція - Павлюку В.В., а саме про систематичне хабарництво, підробку документів та використання службового становища для набуття неправомірної вигоди завідуючою відділенням профілактичних оглядів НЦМЛ , що було встановлено і засвідчено прокурорською перевіркою. Так як ніяких змін не відбулося , хабарник так само працював і далі , були надісланні скарги в міську а потім і в обласну прокуратуру. Відповідь від 18.09.2014 року за підписом заступника прокурора області О.Корецький: від18.09.2014р №07/1-98-14 « Встановлено що Бельську Є.Т. , яка перебуває на посаді завідуючої відділення профілактичних оглядів, 27.09.2013 року притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани за допущенні факти неналежного виконання посадових обов’язків , а в подальшому звільненню з займаної посади на підставі ст..38КЗпП України за власним бажанням.
При цьому протоколи про адміністративні правопорушення стосовно Бельської Е.Т. не складались та їй не повідомлялось про підозру у вчиненні будь яких злочинів з ознаками корупції , а тому припинення трудових відносин з Бельською Е.Т. на підставі ст..38КЗпП України не суперечить діючому законодавству.
Враховуючи викладене ,будь яких обмежень , передбаченних антикорупційним законодавством , при повторному призначенні на вказану посаду Бельської Е.Т. не порушено.
За таких обставин , підстави для прокурорського реагування відсутні»
За хабарі і підробку документів -догана і все???

З повагою,

Павлюк Володимир

Забезпечення доступу до публ?чно? ?нформац??, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

---
Это сообщение свободно от вирусов и вредоносного ПО благодаря защите от вирусов avast!
http://www.avast.com