За деззасоби 10% медичним працівникам освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Запит про надання інформації до Управління освіти.

У підпорядкуванні Управління освіти перебуває багато закладів освіти. Мене цікавить питання:

1) Загальна кількість ставок медичних працівників у цих закладах освіти міста?

https://dostup.pravda.com.ua/request/729...
https://dostup.pravda.com.ua/request/737...
Із цих відповідей МОН, право на встановлення 10% надбавки за користування деззасобами, встановленою наказом МОЗ №309/519 надається керівнику закладу освіти.

2) Для якої кількості медичних працівників освіти керівники закладів освіти встановили цю надбавку? (з цих цифр я сама розрахую відсоток людей, які отримують цю надбавку, відсоток - це вже аналітика, яка не підпадає під дію закону «Про доступ до публічної інформації» , і його питати не можна).

3) Наведіть, для прикладу, по 3 будь-яких заклади кожного типу: шкільної, дошкільної та професійно-технічної освіти, де керівники закладів освіти встановили цю надбавку для своїх медичних працівників.

З повагою, Нескромна Наталія Сергіївна, медсестра шкільна з міста Київ. Наперед дякую за відповідь. Питання задаю. бо не можу повірити, про що дізналась випадково, що таке велике промислове місто, а таку мізерну надбавку забуває платити.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради