За деззасоби 10% медичним працівникам освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Запит про надання інформації до Управління освіти.

У підпорядкуванні Управління освіти перебуває більше 100 закладів освіти. Мене цікавить питання:
1) Загальна кількість ставок медичних працівників у цих закладах освіти міста?

https://dostup.pravda.com.ua/request/729...
Із цієї відповіді право на встановлення 10% надбавки за користування деззасобами, встановленою наказом МОЗ №309/519 надається керівнику закладу освіти.

2) Для якої кількості медичних працівників освіти керівники закладів освіти встановили цю надбавку? (з цих цифр я сама розрахую відсоток людей, які отримують цю надбавку, відсоток - це вже аналітика, яка не підпадає під дію закону «Про доступ до публічної інформації» , і його питати не можна).

3) Наведіть, для прикладу, по 3 будь-яких заклади кожного типу: шкільної, дошкільної та професійно-технічної освіти, де керівники закладів освіти встановили цю надбавку для своїх медичних працівників.

З повагою, Нескромна Наталія Сергіївна, медсестра шкільна з міста Київ. Наперед дякую за відповідь. Питання задаю. бо не можу повірити. що таке велике промислове місто, а таку надбавку забувають платити.

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

2 Attachments

, Foi+request-74106-e17268fd.

--
,
Uon-kr mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]