З метою захисту своїх прав та законних інтересів громадянина

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віланіса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
З метою захисту своїх прав та законних інтересів громадяни об'єдналися на добровільній основі у громадську організацію ОГБЖБ "Інерта" у жовтні 2010р.Я, Голова ОГБЖБ "Інерта", публікую скаргу громадянина Яшина Володимира Анатолійовича і прошу прийняти мері щодо захисту.
СКАРГА Яшина Володимира Анатолійовича.
Неодноразово мої інтереси захищала організація ОГБЖБ "Інерта".
Сьогодні я направляю Вам скаргу на те, що порушуються права людини. Я не отримую (бо не проживаю) комунальні послуги, але мені нараховують щомісячну плату і борг. Я не можу брати у держави допомогу у вигляді субсидії на виплату комунальних послуг, оскільки я не отримую ці послуги - це називається обман, злодійство і шахрайство.
Я, Яшин Володимир Анатолійович власник своєї частини в трикімнатної квартири, що знаходиться в будинку №5,кв.90 по вул. Мазура, м.Сміла, Черкаської обл, Україна.
З 1998 року квартиру заливало дощем, вогкість і гниль по стінах, шпалери відклеювалися, санітарно-технічні труби і електро-проводка згнілі, холодильник, телевізор виходили з ладу, лампочки сгоралі.Жіть було неможливо. Всі мешканці під'їзду збирали гроші на ремонт даху і ремонтували за свої окремі гроші, а квартплату платили спочатку ЖЕКу, тепер ОСБЖБ "Пролісок", щоб вони отримували зарплату.
Я не проживаю за даною адресою зі своєю сім'єю з 2001 року і не укладав договори з комунальними службами та ОСБЖБ "Пролісок" на надання послуг.
Зокремо, незважаючи на це, юридична особа ОСБЖБ "Пролісок" щомісяця виставляє плату і борг за надання послуг,яких я не отримував.
Зокрема, КП "Сміла-Ліфт"здійснювал "вільний рух капіталів" в свою кишеню багато років методом здирництва через свого вимагателя ОСБЖБ "Пролісок".
Більш того, порушувався принцип оплати за послугу, бралася подвійна комісія, а значить тариф на послугу автоматично ставав большім.Сначала оплата йшла ОСБЖБ "Пролісок", а потім ОСБЖБ "Пролісок оплачував КП" Сміла-Ліфт " і іншим комунальним службам.Все бухгалтерські операції проводить бухгалтер, який вимагає собі зарплату- складніше робота, вище зарплата.Но причому тут я і моя сім'я, яка не користувалася послугами КП "Сміла-Ліфт" відповідно, послугами бухгалтера ОСБЖБ "Пролісок". На якій підставі порушуються мої права людини, громадянина, власника, споживача?!
Спираючись на статтю 5. Захист прав споживачів ЗУ Про захист прав споживача, на статтю 2. Учасники отношений у сфері господарювання та статтю 20. Захист прав суб'єктів господарювання та спожівачів і статтю 39. Захист прав спожівачів ЗУ Господарський кодекс,Конституцію України, прошу захистити мої права і права моєї сім'ї.

З повагою, Яшин Володимир Анатолійович.

Я, Голова ОГБЖБ "Інерта", в який раз прошу сприяти:
1. Повної самостійної діяльності КП "Сміла-Ліфт" і виведенню всіх бухгалтерських операцій з ОСБЖБ "Пролісок".
2. Висновку Договорів з кожним мешканцем будинку.
3. Припинення фінансової шахрайської діяльності не тільки ОСБЖБ "Пролісок", але і інших ОСББ.
4.Способствовать діалогу в укладенні ДОГОВІРа про передачу геодезичного пункту для зберігання користувачам земельних ділянок, на территории якіх розташовані місця утворення и накопичення побудових відходів, сортування (при необідності) за заданими ознака - це стосується служби Смілянського комунального підприємства «Комунальник» (код ЄДРПОУ 36778980 )
Договір був спрямований, а відповіді не отримали.
5.Прозрачность в оформленні субсидії. ОСБЖБ "Пролісок" насильницькі робить реструктарізацію заборгованих для отримання субсидії.

З повагою, Голова ОГБЖБ "Інерта" Яшина Віланіса Вікторівна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment