Взаємодія з Мінюстом

Кузьменко Олександр

Доброго дня!

У пункті 17 чинного порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2015 р. № 302, а також в пункті 14 чинного порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на постійне проживання, затверджному постановою КМУ від 25 березня 2015 р. № 302 вказано, що взаємодія між ДМС та реєстрами Мінюсту може відбуватися у формі прямого доступу, надсилання електронних та парерових запитів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію про те, в який спосіб на данний момент організована взаємодія ДМС та Мінюсту України, в який спосіб організована взаємодія ДМС та компетентних органанів іноземних держав (окремо для тих що входять до СНД та інших) щодо перевірки відомостей про народження особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть, які відбулися поза межами України та яким чином ведеться облік відправлених запитів.

З повагою,

Кузьменко Олександр

Державна міграційна служба України

1 AttachmentКузьменко Олександр

Доброго дня!

У своїй відповіді ЗПІ-К-174/7.1/169-18 від 22.06.2018 на мій запит від 12.06.2018 Ви не надали інформацію про порядкок взаємодії з компетентними органами іноземних
держав та інформацію про те яким чином ведеться облік відправлених запитів, а натомість надали інформацію про необхідність перекладу та засвідчення документів виданих компетентними органами іноземних держав.

Прошу надати інформацію саме про порядок взаємодії (паперовий, в електронній формі, тощо; якими актами законодавства чи міжнародними договорами унормован) та порядок обліку запитів до компетентних органів іноземних держав чи про відсутність його як такого.

Також прошу зауважити, що відповідь була надана з порушенням терміну встановленого Ст. 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" , про що буде проінформовано Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

З повагою,

Кузьменко Олександр

zavgorodnya, Державна міграційна служба України

1 Attachment

Державна міграційна служба України

1 AttachmentДержавна міграційна служба України

1 Attachment