вул.Янтарна 32К

Всеволод Новохатько

Доброго дня!
Вздовж вул. Янтарна, за адресою вул.Янтарна 32К збудовано та введено до експлуатації супермаркет мережі АТБ.
Але під час будівництва вантажну частину будівлі збудовано на проїзної частині вул.Універсальна, яка мала виходити перехрестям на вул.Янтарну
Кадастровий номер:1210100000:01:457:0130
Тип власності:Комунальна власність
Цільове призначення:03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Площа:0.3687 га
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу повідомити:
- хто та коли саме надав дозвіл на будівництво супермаркету мережї АТБ за адресою місто Дніпро, вул Янтарна, 32К із захопленням під будівництво проїзної частини вул. Універсальна на перехресті із вул.Янтарна ?

З повагою,

Всеволод Новохатько

Канцелярия ДПА,

1 Attachment

Канцелярия ДПА,

2 Attachments

Всеволод Новохатько

Доброго дня!
Мною отримано відповідь на запит стосовно будівлі за адресою вул.Янтарна 32К, але у відповіді зазанчено, що "Проведення перевірок та контроль...відноситься до повноважень органів державного архітектурно - будівельного контролю"

Згідно Ст. 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію
3. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
Виходячи з цього положення, прошу перенаправити мій запит стосовно будівлі за адресою вул.Янтарна 32К до органів державного архітектурно - будівельного контролю

З повагою,

Всеволод Новохатько