Вул. Приморська, 53

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Одеська міська рада прийняла рішення № 6177-VII від 10.06.2020 р. "Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БАЄРІШЕ БІР БРАУЄРАЙ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, площею 0,2381 га, за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чи приймалося Одеською міською радою рішення про затвердження проект уземлеустроюю відносно земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53. Надати його копію.
2.Надати інформацію, чи видавалися станом на 11.09.2020 містобудівні умови та обмеження на проектування об'єкту будівнитцва за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53.
3.Чи видавалися дозволи на будівнитцво за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53.

З повагою,

Катерина

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

З повагою, департамент архітектури та містобудування ОМР

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на звернення