вул. Ялинкова, 3

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Згідно інформації Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна, на земельній ділянці за адресою: м. Одеса, вул. Ялинкова,3 розташовано будівлі Дичячого оздоровчого табору "Юний залізничник", які належать Державі, в особі Міністрерства інфраструктури України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи підпорядковується дитячий оздоровчий табір "Юний залізничник" Міністерству інфраструктури України.
2.Надати інформацію про об'єкти нерухомого майна, які перебувають на земельній ділянці за адресою:м. Одеса, вул. Ялинкова,3, а саме у чиєму володінні фактично знаходяться вищезазначені об'єкти нерухомості.
3. Надати інформацію щодо укладання відносно вказаних об'єктів нерухомості договорів купівлі-продажу, оренди та інших.
4. Надати інформацію про балансову вартість об'єктів нерухомості за адресою: м. Одеса, вул. Ялинкова,3.

З повагою,

Катерина

Резавенкова Олена, Міністерство інфраструктури України

1 Attachment