вул. Антоновича, 56Б

Всеволод Новохатько

Доброго дня!
До редакції інтернет-сайту " Закон один для всіх" звернулись мешканці будинку вул. Антоновича, 56Б, якім стало відомо про те, що в будинку заплановано ремонт, але, нібито до смети не включено деякі позиції - наприклад, відсутня заміна вікон в під'їзді.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік робіт, які заплановано по ремонту будинку за адресою вул. Антоновича, 56Б, та строки, на які призначено початок та завершення робіт.

2. Перелік складових тарифу на обслуговування будинку за адресою вул. Антоновича, 56Б (6,74 грн/кв.м згідно квітанцій) та ціну послуг по даному будинку

3. Перелік та витратну частину (ціна в грн.) послуг і робіт, які ФАКТИЧНО були виконані КП "Жилсервіс-2" у будинку за адресою вул. Антоновича, 56Б за 2018 рок (інформацію надайте, будь ласка, помісячно за 12 місяців 2018 року).

З повагою,

Всеволод Новохатько