Вступ до ДНЗ за висновком ІРЦ комісії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу надати список дітей, які були набрані на навчальний рік 2021/2022 в молодшу групу 2021-2022. Сливка (друга молодша група — від 3-х до 4-х років) ДНЗ 376 з даними ,коли дитина встала в чергу і коли отримала висновок ІРЦ? Та якщо це друга молодша група ,то прошу розповісти, де ділася перша?
Також прошу роз’яснити мені,як мамі, яка отримала заключення від ІРЦ,зареєструвала его в системі електронної черги та не отримала місця в спеціалізованому садочку, хоча дитина потребує роботи зі спеціалістами , що роботи в цьому випадку ?
Чому ІРЦ видають більше,ніж мість в садочку?
Чому в спеціалізованих садочках не можна або розширити групи або створити ще одну для діток , які потребують цього,хоча я бачу в системі, що молодших груп має бути дві ,бо це логічно,якщо навіть група називається друга молодша?!
Де перша?
Це якісь корупційні схеми ?

З повагою,

Елизавета