Встановлення доплати за роботу в інклюзивних класах

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п. 5 постанови № 1096 за роботу в інклюзивних класах (групах) у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти встановлюється доплата у граничному розмірі 20 %. Зазначена доплата встановлюється педагогічним працівникам та помічникам вихователів тільки ЗА ГОДИНИ роботи у цих класах (групах).
Місячна зарплата педагогічних працівників визначається шляхом множення ставки зарплати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень. Встановлена при тарифікації зарплата виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року (п. 68 Інструкції № 102). Тобто і доплату за роботу в інклюзивних класах ми визначаємо при тарифікації.
Як бути нам в такій ситуації? За навчальним планом для класу, учитель має навантаження з предмету «Історія України» 3 години на тиждень. За індивідуальним планом дитини з особливими освітніми потребами передбачено тільки навантаження тривалістю 1 година на тиждень. До скількох годин встановлювати доплату за роботу в інклюзивних класах: до 3-х годин на тиждень чи до 1-ї години на тиждень?
Якщо буквально читати п. 5 постанови № 1096, то доплата встановлюється на години роботи в класі, тобто в нашому випадку на 3 години на тиждень. Чи вірно це?

З повагою,

Людмила

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]