Встановлення 20 гадинного педагогічного навантаження практичному психологу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анастасія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Я працюю практичним психологом в дошкільному закладі комбінованого типу де 12 груп з яких: 2 групи раннього віку, 7 спеціальних груп, 2 групи загального розвитку і з 2018 року на базі групи загального розвитку відкрито інклюзивну групу.
Згідно ЗУ про Дошкільну освіту, ст. 30 педагогічне навантаження практичного психолога закладу компенсуючого типу та з інклюзивними групами становить 20 годин на тиждень. Вже другий навчальний рік, при підписанні тарифікації, я не можу домогтися встановлення мені 20 годинного педагогічного навантаження. Директор закладу каже що це залежить не від неї (хоча вона складає тарифікацію), а на мій офіційний запит начальнику відділу освіти, мені відповідають, що в штатному розкладі такої посади не передбачено, оскільки я працюю в комбінованому закладі з інклюзивною групою а не в компенсуючому закладі з інклюзивною групою, тому 40 годин на тиждень.
Допоможіть розібратись, хто має вирішувати це питання, і яким чином відбувається зміна в штатному розкладі.

З повагою,

Анастасія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]