Всі платні послуги в КЗ "НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 3"

Юлія Ревенко

Директорці комунального закладу
«Навчально- виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 3» Кам’янської міської ради
Нагай Людмилі Володимирівні

Відповідь на мій інформаційний запит від 17.09.2018 року Платні послуги в КЗ "НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 3" не містить повної інформації щодо платних послуг, які надаються в КЗ НВК "ЗНЗ-ДНЗ №3" - в ній йдеться лише про порядок надання додаткових освітніх послуг.

З оглядом на вищевикладене на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік платних послуг (харчування, заняття зі спорту, послуги з прибирання класних приміщень, охоронні послуги тощо), які впроваджені в КЗ "НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 3".
2. Вартість платних послуг, які впроваджені в КЗ "НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 3".
3. Порядок надання платних послуг, які впроваджені в КЗ "НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 3".
4. Порядок оплати платних послуг, які впроваджені в КЗ "НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 3".
в КЗ НВК "ЗНЗ-ДНЗ №3"

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвищ, імен, по батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або мотивовану відмову прошу надати у встановлений законом України термін на фірмовому бланку з підписом відповідальної особи.

З повагою Юлія Ревенко, ГО "Освітній клуб"