Врізки у внитрішньобудинкову мережу

Бовикін Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Проживаю у Костополі в будику Грушевського 28. Його обслуговує ЖЕК Костопільське БЖКП і мер міста Денисюк.
У нас є врізки у нашу внутрішньобудинкову мережу у воду та світло. Зокрема до нашої мережі холодної води та до нашого розподільчого електрообладнання підключені РИНОК КВАДРАТ та інші бізнесмени які находяться як в самому багатоповерховому будинку так і за його межами
Відповідно до цього запит
1. Чи має право ЖЕКи, комунальні підприємства, чи Міськрада надавати дозволи на врізку у любий вид внутрішньобудинкових комунікацій, зокрема світла, води, газу, каналізації як зовнішнім бізнесменам чи іншим структурам,
так і тим що знаходяться на перших поверхах нашого будинку, - які приватизовані квартири переобладнали під магазини та банк.

2. Чи повинні всі ці бізнес споживачі як зовнішні так і ті що знаходяться всередені будинку підключатися не до внутрішньобудинкових мереж а до зовнішніх, тобто обладнувати собі окремі колектори та електрощитові що йдуть від підстанції?

прошу надати по цим пунктам посилання та витяги з нормативних актів та законів

З повагою,

Бовикін Сергій

Мороз Наталія Петрівна, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

1 Attachment