Водогін у старій частині міста

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
отримавши вашу відповідь на мій запит, а саме: На Ваш запит, який 10.07.2015р. надійшов на адресу Ладижинської міської ради повідомляємо, що з квітня по червень були виконані такі види робіт, як:
1) прокладання центральної водомережі по вул. Сонячна, Чапаєва, Щорса та Слобода (від вул. К Маркса в сторону с. Лукашівка) загальною довжиною 4, 608 км;
2) улаштування 17 оглядових колодязів із збірних з/б кілець з влаштуванням пожарних гідрантів і засувок та два колодязя для скиду води;
3) буріння двох свердловин та влаштування під’їзних доріг до них.
Роботи виконуються підрядною організацією ПП «Сучасні будівельні технології - 12» згідно з календарним графіком і відставання немає.
Підрядні організації оплатили - 1848, 299 тис. грн. Оплата проводиться згідно актів виконаних робіт наданих підрядною організацією.
прошу надати мені наступну інформацію, а сама:
1. Календарний графік робіт, які виконуються та виконались підрядною організацією ПП «Сучасні будівельні технології - 12».
2. На коли планується проведення водогону по вулиці Пирогова та вулиці Кірова?

З повагою,
Білодід Павло Валерійович

1 Attachment

--
Ладижинська міська рада