Внесення змін до умов конкурсу

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
10 квітня 2015 року у газеті «Хрещатик» було опубліковано Оголошення «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Києва»,
- чи можливо змінити або додати умови конкурсу, що зазначено вище, які будуть враховувати потреби людей з обмеженими можливостями, а саме:1) нанесення відповідних піктограм як з середини, так із зовні ТЗ; 2) облаштування ТЗ засобами зв'язку з водієм поблизу від будь-якого місця для осіб пріоритетної категорії та ззовні біля дверей; 3) наявність підйомника або апарелі для полегшення доступу до ТЗ людей на візках; 4) наявність утримувальних систем візків; 5) збільшення ширини дверей (не менше 900 мм), що надасть доступ до ТЗ інвалідним візкам; 6) низький рівень підлоги (ДСТУ UN/ECE R-36-03:2005, п. 2.1.6.100%) та інші умови.

З повагою,

Юрій

Mail Delivery Subsystem,

Your message to <[Департамент транспортної інфраструктури request email]> was automatically rejected:
Quota exceeded (mailbox for user is full)

Юрій залишив коментар ()

Доброго дня! Я правильно розумію, що через певний час, цей запит автоматично надішлють на ДТІ, чи повторити запит самому(оформлення і відправлення)? Буду вдячний за відповідь!