Внесення змін до генплану міста Нетішин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про наміри (їх суть) та терміни внесення змін до нового генплану міста, оскільки згідно внесених та затверджених разом з генпланом змін (зміни №34 таблиці) на території, що була нещодавно продана (3 га) в районі міського ринку та вул.Енергетиків, розташовані міські лісові насадження площею 5,17га та рекреаційна споруда №59;

2. Інформацію про наміри (їх суть, терміни) провести громадські слухання з питань внесення змін до генплану міста у 2017 році та змін до до Детального плану частини території промислової зони м.Нетішин.

З повагою,

Захар Унич

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

1 Attachment


 

Доброго дня!

Я вдячний Вам за роз"яснення по законодавству, але я просив надати конкретну інформацію.

Щодо відповіді на п.2 мого запиту, я не сумніваюсь, що "виконавчий комітет Нетішинської міської ради, як замовник містобудівної документації, діє відповідно до законодавства", але ж просив надати конкретну інформацію. Якщо орган місцевого самоврядування діє у правовому полі, то причин приховувати запитувану мною інформацію не має. Тому прошу надати чітку відповідь, яку я так і не отримав на свій запит та звернути увагу на якість підготовки відповідей рядовими працівниками виконавчого комітету.

З повагою,

Захар Унич

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

1 Attachment