Внесення запису до трудової книжки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Станіслав Цвєтов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Станіслав Цвєтов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати роз'яснення стосовно наступного:
Працівниці у 1998 році іншим підприємством у трудовій книжці на внутрішньому боці обкладинки було здійснено зміну запису про прізвище на підставі свідоцтва про шлюб з посиланням лише на серію та номер свідоцтва (завірений печаткою) без зазначення органу, який видав це свідоцтво, та дати видачі свідоцтва. Вона звернулася у 2017 році з проханням внести виправлення у трудову книжку, зазначивши орган, який видав свідоцтво та дату видачі, посилаючись на пункт 2.13. "Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників".
На мою думку, у даній ситуації доцільно застосувати пункт 2.6. вищезазначеної інструкції, оскільки запис про зміну вже зроблений, і його потрібно виправити, а не внести новий запис про зміну прізвища.
Враховуючи вищесказане, прошу надати роз'яснення:
1. Яку норму застосувати у даному випадку;
2. Хто повинен здійснити виправлення;
3. За якою процедурою це виправлення зробити.
У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, зобов'язуюсь відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

З повагою,

Станіслав Цвєтов

Міністерство юстиції України

[ Email has no body, please see attachments ]