Власник та балансоутримувач будику

олександр із Роду матвій

Доброго дня!

У міжнародних документах про права людини (ст. 6 Загальної декларації прав людини, ст.16 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права) записано, що кожна людина, де б вона не знаходилася, має право на визнання її правосуб'єктності.

Згідно ст. 3 КУ Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Хто є власником та балансоутримувачем будинку за адресою місто Чернівці, вул. Сіді Таль 5? Надати належним чином завірені фотокопії оригіналів документів, які це підтверджують.

2) Документи, які підтверджуть розмір прибудинкової території будинку за адресою місто Чернівці, вул. Сіді Таль 5 та належним чином завірені фотокопію оригіналу проекту введення даного будинку в експлуатацію

3) Всі утворені з використанням моєї Людини власності – імена та персональні дані – є моєю інтелектуальною власністю - тому збір, зберігання, передача третім особам, включаючи транскордонну передачу, та використання персональних даних не за призначенням ЗАБОРОНЯЮ ! Повідомити письмово щодо фіксації даної ЗАБОРОНИ. Якщо моя інтелектуальна власність (імена та персональні дані) раніше були вами передані іншим особам, зазначити у відповіді яким саме, якщо не передавалися - зазначити це у відповіді.

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті та згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації і мене Людину (запитувача) про це повідомити.

З повагою,

Без акцепта. Без обороту на мене. Без обороту на власність. Без регресу. Без шкоди та упередження (UCC 1-308.4)

Людина в статусі Людина, Чоловік, з власним іменем олександр, син василя із Роду матвій, субєкт довічного міжнародного публічного права, основний кредитор, :олександр:васильович:матвій

З повагою,

олександр із Роду матвій