Визнання громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Настя Юшкевич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Мене звати Настя Юшкевич. Я - громадянка України.
Мій чоловік - громадянин Республіки Білорусь. Має посвідку на постійне місце проживання в Україні вже 12 років.
17.01.2019 року я подала документи на визнання громадянства моєї дитини - Юшкевич Марії Анатоліївни, 20.12.2018 року народження, до Києво-Святошинського районного відділу ДМС, за місцем проживання. Така необхідність у мене виникла тому що моїй дитині необхідне обстеження за кордоном, а отримання біометричного паспорту громадянина України, якій необхідний для виїзду за кордон, неможливе без довідки про визнання громадянства.
У відділі мене попередили про те, що довідки про визнання громадянства нема кому підписувати, нема особи, яка наділена повноваженнями для підпису.
Я зателефонувала на гарячу лінію міграційної служби України і мені порадили звернутись до головного управління державної міграційної служби в місті Києві.
В головному управлінні державної міграційної служби міста Києва мені повідомили невтішну новину про те, що Президент, гарант Конституції, прав і свобод громадян, не підписав правки до Указу Президента України від 27 березня 2001 року № 215 Питання організації виконання Закону України "Про громадянство України" і тому моїй дитині не можуть надати довідку про визнання громадянства.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): прошу допомогти мені в отриманні довідки про визнання громадянства моїй дитині - Юшкевич Марії Анатоліївни.

З повагою, Настя Юшкевич

Від: Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці
Адміністрація Президента України

Посилання

Від: Звернення громадян
Адміністрація Президента України

Посилання