Визначення вільної земельної ділянки

Сосіна Вікторія Іллівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Містобудівну документацію Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади Веселівського району Запорізької області, а саме:
-проект територіальної організації Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади Веселівського району Запорізької області ;
-схему генерального плану території Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади Веселівського району Запорізької області;
- генеральний план Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади Веселівського району Запорізької області;
- схему планування території Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади Веселівського району Запорізької області.
Запит на інформацію складено з метою визначення місцезнаходження вільних земельних ділянок для можливості реалізації права на безоплатну приватизацію за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства на території Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади Веселівського району Запорізької області із зазначенням географічних координат.

Також, прошу врахувати приписи ч. 3 ст. 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" відповідно до яких розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

З повагою,

Сосіна Вікторія Іллівна

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Новоуспенівка Сільрада,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Итоги 2020 года:главные политические и культурные события года в фото
https://bit.ly/2LMwM9C

Сосіна Вікторія Іллівна

Доброго дня!

Спроби завантажити вашу вiдповiдь видають помилку (404 Not Found
nginx/1.17.9). Прошу перевiрити наявнiсть фото на файлообмiннику, або надати вiдповiдь в iншому форматi (текстовому або pdf)

З повагою,

Сосіна Вікторія Іллівна

Новоуспенівка Сільрада,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Омолаживающий эффект антиоксидантов: как спастись от признаков
старения кожи https://bit.ly/3oyBiqp