Визначення резидентсва держави

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

запитувач: Громадянин Російської Федерації Джолос Юліана Михайлівна

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
Я, Джолос Юліана Михайлівна, є громадянином Російської Федерації , що підтверджується відповідним паспортом, а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) – копії відповідних документів додаються.
Починаючи з 27.05.2013 року маю постійне місце зареєстроване місце проживання в РФ, а з 04.06.2013 року перебуваю на постійному обліку в Посольстві України в Російській Федерації.
Окрім цього, на території України, через свого представника я здійснюю господарську діяльність, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, та сплачую всі загальнообов’язкові податки та збори до державного бюджету України.
У зв’язку з тим, що я фактично маю громадянство іншої держави (РФ) я, як нерезидент України, маю право на отримання певних пільг та преференцій, що передбачені діючим законодавством України.
Однак, через неузгодженість та колізійність деяких норм податкового та митного законодавства України, фіскальні органи (податкові та митні органи України) вважають, що я являюсь резидентом України, та безпідставно, на мою думку, позбавляють мене на отримання згаданих вище пільг та преференцій.
Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу надати мені таку інформацію:
1. Чи являюсь я, громадянин Російської Федерації Джолос Юліана Михайлівна, у відповідності до діючого податкового та митного законодавства України нерезидентом та/або резидентом України, враховуючи вищенаведені факти?
Відповідь на інформаційний запит прошу надати у чіткій відповідності до поставлених питань.
Ознайомлена з вимогами Закону України “Про доступ до публічної інформації” щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більш як 10 сторінок.___________

«10» лютого 2017 р. __________________________ / Джолос Ю.М.

Від: zapyty
Державна міграційна служба України

Доброго дня, Foi+request-17243-3118c891.

Інформація в прикріпленому файлі.

--
З повагою
zapyty mailto:[адресу приховано]

Посилання

Від: zvernennya
Державна міграційна служба України

Здравствуйте, Ігор.

До Вашого відома.

--
С уважением,
zvernennya mailto:[адресу приховано]

Посилання

Від: publicinfo

Посилання