Виїзд з території АР Крим

Швирло Максим

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи має право приватна особа вивезти з території тимчасово окупованої АР Крим на територію материкової України (наприклад Херсонська обл.) бурову установку на базі автомобіля ЗІЛ 131, якщо:

1) бурова установка (автомобіль) зареєстрована на приватну особу, що є громадянином України, та має кримську "прописку";
2) автомобіль, на якому змонтована бурова установка, має реєстраційні номери "українського" зразка, та серію АК;
3) в технічному паспорті автомобіля записано "грузовий";
4) приватна особа, що є власником бурової установки - є тимчасово переміщеною особою, проживає на території материкової України, та має відповідну довідку тимчасово переміщеної особи.

Якщо вивозити зазначений транспортний засіб заборонено, приведіть будь-ласка підстави, за якими такий вивіз заборонено, із посиланням на відповідні нормативні документи.

Відповідь прошу надати електронною поштою.

З повагою,
Швирло Максим

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти