Витрати на виготовлення відко-ролику

Олександр Ожват

Доброго дня!

27 травня 2020-го року, на офіційному Ютюб-каналі АТ «Укрзалізниця» було розміщено відео-ролик під назвою "ASMR потяг від Укрзалізниці | Звуки потяга для релаксу, сну, роботи та навчання" (посилання на ролик - https://youtu.be/0elyGkujgNw ).

Прошу Вас надати інформацію про кошти та ресурси АТ «Укрзалізниця», що були витрачені для виготовлення даного відео-матеріалу, а також зазначити підрядні організації/компанії, що виготовляли, або сприяли у виготовленні даного матеріалу і підстави, згідно яких було обрано саме цих підрядників.

Зауважу, що згідно даних на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» (його офіційність підтверджена доменом ".gov.ua", посилання на сайт - uz.gov.ua ), Ютюб-канал, де було розміщено даний ролик також належить товариству, оскільки посилання на нього розміщено в нижній частині сайту.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію описану вище.

Дякую!

З повагою,
Олександр Ожват
+380955917417
[email address]