Витрати на утримання будинку вул. Фонтанська дорога, 17

Ткаченко Дмитро

Доброго дня!

В місті Одеса, за адресю: вул. Фонтанська дорога, 17, знаходиться багатоквартирний житловий будинок. Стан фасаду будинку незадовільний, прибудинкова територія в жахливому стані.

На усні запити про приведення будинку до належного стану робітники КП "ЖКС Фонтанський" відповідають, що грошей на вирішення цих проблем немає.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка сума коштів була нарахована мешканцям будинку за адресою вул. Фонтанська дорога, 17, за тарифом "утримання будинку та прибудинкової території" або "утримання багатоквартирного будинку" в період з 01.01.2015 року по сьогоднішній день.

2. Яка сума коштів була сплачена мешканцями будинку за адресою вул. Фонтанська дорога, 17, за тарифом "утримання будинку та прибудинкової території" або "утримання багатоквартирного будинку" в період з 01.01.2015 року по сьогоднішній день.

3. Яка сума заборгованності мешканців будинку за адресою вул. Фонтанська дорога, 17, за тарифом "утримання будинку та прибудинкової території" або "утримання багатоквартирного будинку" в період з 01.01.2015 року по сьогоднішній день.

4. Які ремонтні роботи проводилися балансоутримувачем у данному будинку за адресою вул. Фонтанська дорога, 17, за період з 01.01.2015 року по сьогоднішній день.

5. Яка сума коштів була витрачена на проведення цих ремонтних робіт у данному будинку за адресою вул. Фонтанська дорога, 17 за період з 01.01.2015 року по сьогоднішній день.

6. Яка сума коштів була витрачена на благоустрій прибудинкової території за адресою вул. Фонтанська дорога, 17 за період з 01.01.2015 року по сьогоднішній день.

З повагою,

Ткаченко Дмитро

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання