Витрати на інформування про перебіг виборчого процесу на проміжних виборах до ВР

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Довгий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Довгий

Доброго дня!

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України по одномандатних виборчих округах № 23, 27, 85, 114, 151, 183, 206. Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Ціну за розміщення 1 см2 матеріалів у у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Зоря Полтавщини» станом на липень 2016 року.
2. Площу (кількість у см2) розміщених Центральною виборчою комісією у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Зоря Полтавщини» матеріалів для висвітлення виборчого процесу на одномандатному мажоритарному окрузі №151 (місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району Полтавської області).
3. Тираж тих випусків газети «Зоря Полтавщини», у якій ЦВК розміщувала інформацію для висвітлення виборчого процесу по одномандатному виборчому округу №151 (газета виходить тричі на тиждень та важко встановити наклад кожного окремого номеру).
4. Вказати реальні тиражі номерів газети "Деснянська правда", у яких ЦВК висвітлювала виборчий процес на ОВО №206 (частина Новозаводського району міста Чернігова, Ріпкинський, Чернігівський райони Чернігівської області) влітку 2016 року.
5. Вказати ціну за розміщення в газеті "Деснянська правда" 1 см2 матеріалів станом на липень 2016 року та площу (у см2) розміщених за договорами з ЦВК матеріалів у газеті "Деснянська правда" (стосовно виборів на одномандатному виборчому окрузі №206).
6. Вказати реальні наклади номерів газети "Вісті Придніпров'я", у яких ЦВК висвітлювала виборчий процес у липні 2016 року (газета виходить двічі на тиждень та вказує лише тижневий тираж) на 27 одномандатному виборчому окрузі (частина Самарського району, Соборний район, частина Центрального району міста Дніпра).
7. Вказати ціну за розміщення в газеті "Вісті Придніпров'я" 1 см2 матеріалів станом на липень 2016 року та площу (у см2) розміщених за договорами з ЦВК матеріалів у газеті для висвітлення виборчого процесу на ОВО №27.
8. Вказати ціну за розміщення 1 см2 матеріалів у незалежній громадсько-політичній газеті "Волинь-Нова" станом на червень та липень 2016 року.
9. Вказати тираж тих випусків газети "Волинь-Нова", у якій ЦВК розміщувала інформацію для висвітлення виборчого процесу по ОВО №23 протягом червня-липня 2016 року (газета виходить тричі на тиждень та важко встановити наклад кожного окремого номеру).
10. Вказати, в яких місцевих друкованих ЗМІ висвітлювалися вибори до об'єднаних територіальних громад Дніпропетровської області 11 та 18 грудня 2016 року.

З повагою,

Дмитро Довгий

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment