Витрати на Євробачення-2017

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. На яку суму ПАТ "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" провело електронних торгів на майданчику ProZorro до "Євробачення-2017" (надати розбивку по замовлених послугах та переможцях торгів)?

2. Скільки коштів вдалося зекономити і на чому?

З повагою,

Віталій Тараненко.

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим вложенным файлом или ссылкой:

67-2616.pdf

Public JSC "Public Broadcasting Company of Ukraine"
42, Melnykova str., Kyiv, 04119, Ukraine
http://1tv.com.ua/

Доброго дня!

Відповідь на запит отримав, але вона нечитабельна. Прошу, за можливості, зберегти в іншому форматі і перенаправити ще раз. Буду вдячний

З повагою,

Віталій Тараненко.

Доброго дня! В іншому форматі вона займає багато пам'яті , і наша пошта не проходить. Якщо напишете поштовий адрес надішлемо Укрпоштою оригінал листа.

показати цитоване

Доброго дня!

Ось поштова скринька: 29013, м. Хмельницький, а/с №323
Тараненко Віталій. Якщо можна продублюйте відповідь на запит ще на мою особисту електронну пошту: [email address]

З повагою,

Віталій Тараненко.

Варіант. який Ви надіслали на особисту електронку, відкрився нормально. Тож додатково надсилати примірник відповіді Укрпоштою немає потреби. Дуже вдячний за турботу.

З повагою,

Віталій Тараненко.