Витрати громади на утримання мера, його заступників і секретаря міськради у 2020 році

Віктор Нетішинський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про щомісячні витрати міського бюджету (платників податків) на заробітну плату із усіма видами до неї доплат міського голови, всіх його заступників та секретаря міської ради у 2020 році, вказавши розміри по кожній утримуваній громадою посадовій особі окремо (і щомісячно: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень);

2. Інформацію щодо намірів міського голови повернути громаді зайво отриману ним і особисто собі нараховану винагороду під виглядом зарплати більшої ніж у міністрів Кабміну та мерів міст обласних центрів, оскільки оцю особу вибрали головою по причині, що він обіцяв (поклявся) працювати виключно на громаду за 1 грн платні щомісяця!

3. Інформацію хто є автором (ініціатором) відповідного проекту рішення про захмарні зарплати міського голови зі своїми заступниками, оскільки у ЗМІ неодноразово міський голова звинувачував депутатів у призначених надвисоких зарплатах собі і своїм заступникам, а він, бідолаха, вимушений їм підкоритися проти своєї волі :). (Надати відповідні копії на підтвердження.)

4. Інформацію про позицію міського голови, чи правильно виборці його розуміють, що однією із причин високої зарплати у нього, є те, що він виграв вибори, що виборці ніяк на це не можуть вплинути, оскільки він їх виграв як лотерею і буде призначати собі будь-які зарплати і межі цьому свавіллю не має.

З повагою,

Віктор Нетішинський

Виконавчий комітет, Нетішинська міська рада

1 Attachment

Виконавчий комітет НМР,

1 Attachment

Виконавчий комітет НМР,

1 Attachment