Витрати бюджетних коштів

Шановна Нетішинська міська рада,

Згідно бюджетного звіту за 9 місяців 2016 року всіма бюджетними (комунальними) установами міста за рахунок місцевого бюджету по статті витрат "комп'ютерна техніка" розтрачено понад 800 тисяч гривень, що свідчить про відсутність належного контролю (в т.ч. і громадського) щодо раціональності (доцільності) таких значних витрат коштів платників податків по вказаній статті за короткий період часу!

Враховуючи дані обставини, і на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік (назва, код єдрпоу) п'яти найбільших отримувачів бюджетних замовлень- фізичних (юридичних) осіб-підприємців, що враховані в статтях витрат "комп'ютерна техніка" за 9 місяців 2016 року по всім бюджетним (комунальним) установам, що були профінансовані міським бюджетом з метою придбання комп'ютерної техніки;

2. Перелік (назва моделі, код) п'яти найбільш вартісних замовлених комп'ютерних пристроїв, що враховані в статтях витрат "комп'ютерна техніка" за 9 місяців 2016 року по всім бюджетним (комунальним) установам, що були профінансовані міським бюджетом з метою придбання комп'ютерної техніки;

3. Інформацію про те, хто і як із представників бюджетних (комунальних) установ визначає у кого саме потрібно замовляти комп'ютерну техніку та яких технічних характеристик, та хто із місцевої влади (громадськості) контролює раціональність (доцільність) таких значних витрат коштів платників податків.

Прошу по п.1 та п.2 надати інформацію окремо по кожній профінансованій бюджетом запитуваних установ.

З повагою,

Захар Унич

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

2 Attachments

----- Original Message -----
From: "Захар Унич" <[FOI #14321 email]>
To: "FOI requests at khmeln24" <[khmeln24 request email]>
Sent: Thursday, October 20, 2016 11:20 PM
Subject: Інформаційний запит - Витрати бюджетних коштів

show quoted sections