Витяг з Ліцензійного реєстру про спеціальності та місця провадження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Товариство з обмеженою відповідальністю «КЛІНІКА «ДЕНИС», просить Вас надати ВИТЯГ з бази даних Ліцензійного реєстру МОЗ України з медичної практики про спеціальності та місця провадження :
-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІНІКА «ДЕНИС», ідентифікаційний код: 43767328
Відповідь просимо надіслати на електронну адресу: [email address] , а також на поштову адресу: 03189, м.Київ, вул. Вільямса Академіка, буд. 19/14, офіс 707

З повагою,

Ірина

Доброго дня!
На підставі статей 1,13, 19, 20 Закону України"Про доступ до публічної інформації" від13.01.2011р., які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).
Товариство з обмеженою відповідальністю "КЛІНІКА "ДЕНИС" просить Вас надати Витяг з бази даних Ліцензійного реєстру МОЗ України з медичної практики про спеціальності та місця провадження

З повагою,

Ірина

Ліцензійний відділ МОЗ України,

1 Attachment